Oprindeligt indsendt af Kaspernon
Se indlæg
Jeg kunne bare rigtig godt tænke mig at se (noget) af den strategi AZ har fået fremvist … hvor meget af den del der er ude over stregerne han er interesseret i vides så ikke men identitet tænker jeg er rigtig godt.
Jeg kan ikke forestille mig at AZ var endt i OB uden TB og deres kontakt, uagtet at det er venskab eller prof. netværk .. det har jeg medgivet flere gange .. jeg tror bare ikke at det er TB der har skabt de omstændigheder der har gjort at AZ var en mulighed. Men da muligheden kom tog han den ..
Jeg beklager hvis jeg fremstår useriøs .. det har jo ikke været meningen men denne flig er kun en lille del af den samlede diskution der grundlæggende der tog udgangspunkt i om det er vigtigt eller ej med en strategi .. det er vi nogen der syntes og andre der ikke syntes .. so be it ..
Comment