Oprindeligt indsendt af Sheed
Se indlæg
Annoncering
Collapse
No announcement yet.
Rygter/ønsker - Transfervinduet Sommeren 2017
Collapse
X
-
Nu har jeg ikke hørt podcasten endnu, men en del tyder på, at Jesper Hansen endnu engang påstår, at han på trods af at ingen fans eller medier har haft så meget som en lille mistanke om det, har forhandlet med tre spillere fra en høj hylde. Jeg synes godt nok, at det er for nemt at fyre af. Nævn et navn, kom med en grund, ellers tror jeg simpelthen ikke på det. Jeg har seriøst lyst til at ringe til Mcgeady og hans agent for at spørge, om han overhovedet aner, hvem Jesper Hansen er.
Leave a comment:
-
Burde det ikke være TB?Oprindeligt indsendt af Sheed Se indlægDet er sgu nok lidt for meget i sidste øjeblik til, at det kan nå at ske. Følg i øvrigt med på Zak Egholms twitterprofil, hvis i vil se Jan Bech sidde og blamere sig selv med 5 telefoner, imens forhandlingerne kører.
Leave a comment:
-
dybt utroværdigt. kom dog ind i kampen og find spillere på en høj hylde der kan gå ind i start 11 - men det skal altså være fra en af de hylder du kan nå op til Jesper.Oprindeligt indsendt af fmprOB Se indlægOg man har budt 500.000 kr på Messi. Stoler ikke på den mand overhovedet
så kan man stå nok så meget og pege på den øverste hylde og hyle op om at man vil have noget derfra men det hjælper jo bare ikke.....
Leave a comment:
-
Det er sgu nok lidt for meget i sidste øjeblik til, at det kan nå at ske. Følg i øvrigt med på Zak Egholms twitterprofil, hvis i vil se Jan Bech sidde og blamere sig selv med 5 telefoner, imens forhandlingerne kører.Oprindeligt indsendt af Plum Se indlægStriwerne når JH sælger Grytebust?
Leave a comment:
-
Og man har budt 500.000 kr på Messi. Stoler ikke på den mand overhovedetOprindeligt indsendt af Marco van Tasten Se indlægSå gik der McGeady i den igen: Martin Davidsen på twiiter:
- OB har i denne uge været i dialog med tre navne fra en højere hylde, siger sportsdirektør Jesper Hansen til @obstemmer. Podcast ude snart.
https://twitter.com/mpbdavidsen/stat...66537456865280
MvT
Leave a comment:
-
Rønnow kunne meget vel være på vej til Crystal Palace i en panikhandel her lige inden lukketid. Forbered jer på at se Lindegaard i en klam trøje inden længe.
Leave a comment:
Leave a comment: