Uanset hvad Emil helst vil og vi vil med ham, så skal han i hvert fald i ordentlig form og få noget selvtillid tilbage. Tvivler nærmest på der overhovedet er seriøse interesesser for ham efter så jammerlig en sidste sæson, så vil han gerne videre skal han satse på at imponere den første halvanden måned af sæsonen indtil vinduet lukker. Det skal han sådan set også gøre selvom han og klubben ønsker at fortsætte kontrakten ud, for ellers ryger han hurtigt på bænken. Tror sgu ikke Kent gider bruge Emil ligeså meget som Ove, hvis ikke han finder et højere niveau!
							
						
					Annoncering
				
					Collapse
				
			
		
	
		
			
				No announcement yet.
				
			
				
	
Emil Larsen
				
					Collapse
				
			
		
	X
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Du kan jo godt, Emil, dejligt fornuftigt interview...
EB prøver ellers, men han klarer det fint...
http://ekstrabladet.dk/sport/fodbold...holdet/5621768Til-afgange under Alm: 96 - still counting
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Jep han har haft godt af noget ferie. Lad det blive en ny start for ham og måske kan vi i glimt stadig se det høje top niveau han utvivlsomt har.Oprindeligt indsendt af Kaspernon Se indlægDu kan jo godt, Emil, dejligt fornuftigt interview...
EB prøver ellers, men han klarer det fint...
http://ekstrabladet.dk/sport/fodbold...holdet/5621768Form barometer 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Også et fint interview af Emil her
http://www.bt.dk/superligaen/nu-smil...y-start-i-ob-0
Håber, at de skeptiske er med på at give en chance.
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Enig håber " Emil haderne " vil nøjes med i det mindste bare at ignorere ham som det mindste .Oprindeligt indsendt af Gregor Se indlægOgså et fint interview af Emil her
http://www.bt.dk/superligaen/nu-smil...y-start-i-ob-0
Håber, at de skeptiske er med på at give en chance.817 ⚪️
Y.N.W.A ❤️
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Oprindeligt indsendt af JMJ Se indlægDet ville ikke undre mig. Men jeg forbeholder fortsat retten til at være pissed hvis han er en del af truppen efter sommer.
Det er du jo i din fulde ret til at være .. Men kunne man indstille skydningen og holde våbenhvile i håb om at det hjælper klubben , hvis Emil bliver en del af holdet ?817 ⚪️
Y.N.W.A ❤️
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Jeg har, og vil aldrig, buhe af en enkelt spiller på holdet. Hvis det er hvad du betragter som våbenhvile, så er den i vinkel. :)Oprindeligt indsendt af Magge Se indlægDet er du jo i din fulde ret til at være .. Men kunne man indstille skydningen og holde våbenhvile i håb om at det hjælper klubben , hvis Emil bliver en del af holdet ?
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
tydeligt at se.....han er kommet godt fra start og ligner mere og mere noget af det vi så fo snart længe siden.Oprindeligt indsendt af fmprOB Se indlæg
Havde regnet med han skulle væk - men problemet har jo også været hvem der ville overtage ham efter det riserable forår han havde.
Forudsætter vi at det lykkedes at holde på ham og falk til næste sommer - så står JH altså med en kæmpe opgave i at finde noget kreativitet til at erstatte dem.
Comment
 
Comment