Annoncering
Collapse
No announcement yet.
Træningen sæson 26/27
Collapse
X
-
Nu spørger jeg lige lidt dumt. Da Therkildsen blev præsenteret, sagde man det var en spiller man havde fulgt i flere år.
Altså hvad er det man har set? Hvad er hans styrker?
Han ligner et kæmpe fejlkøb, og Zorniger har åbenbart heller ingen tiltro til ham.
Forstår simpelthen ikke det er nødvendigt at hente den kvalitet til truppen. Der mener jeg vi skal kunne bruge vores egne akedemister som backup.
Er det Stewie Wonder der har scoutet ham.
- Likes 4
Leave a comment:
-
Keskinen viser sin fart og teknik frem, i et løb fra midten, en smid yderst kanten af deres felt, men afslutningen manglede lidt.
Leave a comment:
-
Kunne være de lige skulle ringe ham op, tror vidst bare han ligger og soler sig på noget ferieOprindeligt indsendt af Online Se indlæg
Godt vi fik skippe Owusu afsted
- Likes 2
Leave a comment:
-
Der bør stå 2 nye på bane 1 i Ådalen, på mandag. Ellers har du ret i det er en joke.Oprindeligt indsendt af ChrisOB Se indlæg
Det er lige før, at de end ikke er gode nok som breddespillere. Og ikke kun ud fra ledelsens egen målsætning om top 6. Og dem skal vi så nok starte sæsonen med. Det er en total joke.
MvH ChrisOB
Leave a comment:
Leave a comment: